geozondas

Radijo ryšio kabeliai
Kabelių ir laidų gamyba
Adapteriai, Slopintuvai

Projektą bendrai finansuoja
Lietuvos Respublika
ir Europos Sąjunga
ULTRA-PLAČIAJUOSČIŲ ANTENŲ PARAMETRŲ MATAVIMO SISTEMOS, VEIKIANČIOS ARTIMAJAME LAUKE, SUKŪRIMAS (UPJS)
PROJEKTO KODAS Nr. VP2-1.3-UM-02-K-01-031

Projekto aprašymas

Projekto tikslai ir uždaviniai

Veiklų įgyvendinimas

Projekto rezultatai
Trys Šalys sudarė projekto „Ultra-plačiajuosčių antenų parametrų matavimo sistemos, veikiančios artimajame lauke, sukūrimas (UPJS)“ Nr. VP2-1.3-UM-02-K-01-031 finansavimo ir administravimo sutartį :
– Lietuvos Respublikos ūkio ministerija – atstovaujama ūkio viceministro Mindaugo Petrausko
– Viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra – atstovaujama direktoriaus Sauliaus Jakšto
– Uždaroji akcinė bendrovė „GEOZONDAS“ – atstovaujama direktoriaus Boriso Levito.

Projekto vykdytojai: Uždaroji akcinė bendrovė „GEOZONDAS“,
Uždaroji akcinė bendrovė „STANDA“
Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia : 2009 m. spalio 1 d
Projekto pabaiga : 2012 m. rugsejo 28 d
Projekto vadovas : Direktorius Dr. Borisas Levitas
Kontaktinis asmuo : Direktoriaus pavaduotoja Dr. Irina Naidionova
Tel.(8~5) 213 5404
El.pastas:info@geozondas.com
UAB „Geozondas“ kartu su partnere UAB „Standa“ sėkmingai įgyvendino projektą „Ultra-plačiajuosčių antenų parametrų matavimo sistemos, veikiančios artimajame lauke, sukūrimas (UPJS)“ Nr. VP2-1.3-UM-02-K-01-031, kuriam buvo suteikta finansinė parama iš Europos regioninės plėtros fondo pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ priemonę Intelektas LT. Projekto įgyvendinimui buvo skirta 1074506,00 Lt Europos Sąjungos paramos. Projektas buvo įgyvendinamas nuo 2009 m. spalio 1 d. iki 2012 m. rugsėjo 28 d.
Pastaraisiais metais buvo sparčiai vystoma ultra-plačiajuostė technologija, leidžianti žymiai išplėsti radiolokacinių prietaisų galimybes bei ženkliai padidinti duomenų perdavimo srautus komunikacijų sistemose. Ši nauja technologija randa daugybę pritaikymo sričių komunikacijos, radiolokacinėse vaizdo gavimo ir automobilių saugumo sistemose.
UAB UAB„GEOZONDAS“ nuo įmonės veiklos pradžios projektuoja bei gamina unikalią radiolokacinę ir matavimo įrangą, kurią ne tik parduoda klientams bet ir patys naudoja eksperimentiniams matavimams. Tačiau besivystant UPJ technologijai ir didėjant UPJ antenų parametrų matavimo poreikiui atsirado būtinybė tobulinti šiuo metu įmonėje radiolokacinių prietaisų gamybai ir testavimui naudojamą matavimo aparatūrą ir sukurti inovatyvią UPJ antenų parametrų matavimo sistemą, veikiančią naujuoju metodu artimajame lauke.
Siekiant patenkinti kilusį UPJ antenų parametrų matavimo sistemų poreikį ir pašalinti dabar naudojamų matavimo sistemų trūkumus, būtina atlikti MTTP veiklas, kurios leistų išvystyti inovatyvią UPJ antenų parametrų matavimo sistemą, naudojančią patogesnį ir lankstesni matavimo metodą, ir įgalinančią prisitaikyti prie individualių kliento poreikių bei sumažinti matavimams reikalingas laiko bei lėšų sąnaudas, o kartu ir galutinio produkto savikainą.


Uždaroji akcinė bendrovė Uždaroji akcinė bendrovė „STANDA“

T.Ševčenkos g. 16, LT-03111, Vilnius, Lithuania Švitrigailos 4-39, LT-03222, Vilnius, Lithuania
Tel.(8~5) 213 5404 Fax. (8~5) 233 3816 Tel.(8~5) 265 1474 Fax. (8~5) 265 1483
El.pastas: info@geozondas.com El.pastas: sales@standa.lt
Web: www.geozondas.lt Web: www.standa.lt